Мільйон українців вже подали заявки на участь у Скринінгу здоров’я 40+

У прем’єр-міністрки Юлії Свириденко з’явилася інформація про те, що понад 1 мільйон українців та українок подали заявки на участь у національній програмі Скринінг здоров’я 40+. Ця програма надає підтримку у розмірі 2000 гривень для проведення обстежень у медичних закладах. Скринінг здоров’я допомагає вчасно виявляти ризики для здоров’я, такі як серцево-судинні захворювання, цукровий діабет та ментальне здоров’я. У програмі беруть участь 2227 медичних закладів, де можна пройти обстеження незалежно від місця проживання. Подати заявку на отримання коштів можна через Дію або в ЦНАПі, а після цього записатися на обстеження у вибраний заклад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *