У понеділок в Україні внаслідок атак російських агресорів на об’єкти енергетичної інфраструктури знеструмлено семь областей. Найбільш складна ситуація у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також без електропостачання залишились деякі райони у Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. Енергетики закликають громадян обмежити споживання електроенергії в період великої споживаності під час роботи сонячних електростанцій. Температура повітря зросла, що призвело до збільшення використання кондиціонерів. В той же час споживання електроенергії зросло на 2,2% у порівнянні з попереднім робочим днем.
Названо області, де складна ситуація зі світлом
