Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер вирішив піти у відставку. Він заявив про це під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Стармер пояснив своє рішення тим, що завжди ставив інтереси країни на перше місце. Він звернувся до Лейбористської партії з проханням розпочати процес виборів нового лідера. Вже відомо, що прийом кандидатур розпочнеться 9 липня. Стармер зазначив, що залишиться на посаді прем’єр-міністра до завершення виборів. Також у новинах було згадано про перемогу мера Великого Манчестера Енді Бернема на довиборах у окрузі Мейкерфілд, що може відкрити йому шлях до кандидатури на посаду лідера партії. Стармер вирішив піти у відставку, оскільки він втратив підтримку у власній партії.
Прем’єр Британії оголосив про відставку
