В Україні зафіксували нові знеструмлення

Сьогодні вранці Укренерго повідомило про знеструмлення у п’яти регіонах України через атаки на енергетичну інфраструктуру та погідні умови. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях споживачі залишилися без світла через ворожі удари. Також через негоду були знеструмлені 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Електромережі вже відновлюють, але варто економити електроенергію через зниження споживання. Громадянам рекомендується скоротити використання потужних електроприладів з 18:00 до 22:00 та використовувати сонячні електростанції вдень для зменшення навантаження на мережу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *