На Івано-Франківщині виявили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії Косів. За даними слідства, завдані державі збитки від цієї схеми перевищують 15,3 мільйона гривень. Організатором цієї діяльності виявилася заступниця директорки закладу разом з ще чотирма особами. Вони офіційно працевлаштовували 37 людей, які фактично не працювали, але отримували зарплату та премії. Головна організаторка використовувала свій досвід в бухгалтерії для втручання у фінансові операції та розподіл незаконно отриманих коштів. Після розслідування п’ять осіб були обвинувачені за незаконне заволодіння майном в особливо великих розмірах. Досудове розслідування триває.
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
