Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих

Сьогодні вранці війська Російської Федерації здійснили атаку на лікарню у місті Херсон за допомогою безпілотника. У результаті цієї атаки постраждали п’ятеро співробітників медичного закладу, які отримали мінно-вибухові травми. Також до лікарні була доставлена жінка, яка отримала серйозні травми в результаті атаки російського “шахеда” у центральному районі Херсона. Стан жінки важкий, вона отримала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травму. Дані про цю подію були оприлюднені Херсонською обласною військовою адміністрацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *