Правоохоронці проводять розслідування на Хмельницькій атомній електростанції щодо проведених у минулі роки закупівель. Компанія Енергоатом підтвердила цю інформацію і зазначила, що надає всю необхідну документацію та співпрацює з правоохоронними органами. Енергетична компанія також заявила, що атомна електростанція працює у звичайному режимі, і розслідування не впливає на безпеку об’єкта. У компанії підкреслили, що дотримуються прозорості та підзвітності в управлінні, і готові співпрацювати у встановленні всіх обставин справи.
На Хмельницькій АЕС проходять обшуки
