У Криму вводять обмеження на електропостачання та скорочують залізничне сполучення з Росією через удари українських безпілотників по енергетичних об’єктах регіону. Глава Севастополя та компанія “Крименерго” повідомили про початок режиму тимчасового відключення електрики для уникнення аварій. Також глава окупаційної адміністрації Криму оголосив про скорочення кількості поїздів сполученням з Росією. Українські безпілотники завдали ударів по енергетичних об’єктах на півострові, що призвело до порушень у енергопостачанні та обмежень водопостачання в деяких населених пунктах. Погіршення ситуації відбулося на фоні заяв України про “ізоляцію” Криму та збільшення кількості атак на об’єкти на півострові.
Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”
