Силами оборони України у ніч на 25 червня були уражені три мости на тимчасово окупованих територіях. Генеральний штаб Збройних Сил України повідомив, що були пошкоджені автомобільний міст у Запорізькій області та два залізничні мости на Луганщині. Крім того, українські військові також удачно уражили склади та командні пункти окупантів на Луганщині та в Донецькій області, а також радіолокаційні станції в Криму. Раніше було повідомлено, що дрони СБУ здійснили удари по нафтобазі та нафтопереробних заводах у Росії. Ці об’єкти важливі для паливно-енергетичного комплексу РФ. Також 20 червня українські війська завдали ураження Тюменському НПЗ в РФ.
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
