Один з найбільших нафтовиробників – Об’єднані Арабські Емірати – вийшли з ОПЕК через війну на Близькому Сході та нафтовий шок, що відчувається в регіоні. Тепер Ірак розглядає можливість також вийти з картелю через обмеження квоти в рамках ОПЕК. Ірак хоче значно збільшити видобуток нафти, щоб збільшити свої доходи. Наразі Ірак видобуває набагато менше від своєї квоти через складну ситуацію в регіоні. Уряд Іраку планує досягти видобутку 7 млн барелів на добу, але для цього потрібно збільшити квоту в ОПЕК. ОАЕ вийшли з ОПЕК також через конфлікти щодо квот та можливості збільшення виробництва.
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
