Україна та Росія вже провели 76 обмінів полоненими, у результаті яких додому повернулися 160 українських військових, які були у полоні з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці різних військових підрозділів, які захищали різні напрямки в Україні. Загалом, звільнені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати та документи, а після цього підуть на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у полоні. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за посередництво в організації обміну, а також підкреслив, що загалом з неволі було звільнено 9606 військових та цивільних осіб за весь період своєї діяльності.
Україна повернула з полону 160 військових
