США вирішили відновити санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл, які були тимчасово відтерміновані кілька разів. Послаблення санкцій закінчилося 16 червня, і їх не було продовжено. Цю інформацію оголосив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. В США вважали, що попереднє послаблення санкцій було пов’язане зі загрозами для стабільності світового енергетичного ринку через напруженість відносин з Іраном та ситуацію з блокуванням Ормузької протоки.
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
