Тимчасовий чемпіон WBC у надважкій вазі, Агіт Кабаєл, висловив повагу до Олександра Усика за рішення відмовитися від чемпіонських поясів. Кабаєл підкреслив, що він вражений кар’єрою Усика і відчуває щирі почуття поваги до нього. Він назвав Усика справжньою легендою, яка зробила багато для боксу, і побажав йому лише найкращого у майбутньому. Раніше бій між Кабаєлом і Усиком був обов’язковим за рішенням WBC, але тепер ця ситуація змінилася.
Кабаєл підібрав слова захоплення вчинком Усика
