Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але виникли конфлікти щодо її виконання. США звинуватили Іран у порушенні угоди, після чого американські військові нанесли удар по Ірану у відповідь на атаку іранського безпілотника на вантажне судно. Віцепрезидент США Джей Ді Венс попередив, що на насильство буде відповідь насильством. Угода про припинення вогню була підписана минулого тижня і передбачає припинення війни та відкриття Ормузької протоки на 60 днів.
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
