На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій

У місті Дрогобич поліцейські затримали чоловіка, який пошкодив пам’ятник жертвам німецької окупації. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, який в стані алкогольного сп’яніння вчинив хуліганський акт на вулиці. Поліція встановила його особу завдяки відеозапису з соцмережі. Правопорушник буде повідомлений про підозру та можливо йому буде обрано запобіжний захід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *