Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном

У матчі Єгипет – Іран закінчився нічийним результатом, що дозволило єгиптянам вийти у 1/16 фіналу. Проте перед наступним поєдинком з Австралією виявилося, що три важливих гравці команди “фараонів” можуть бути відсутні. Мохамед Салах почув дискомфорт у задній частині стегна під час гри і був замінений. Також з поля пішли захисники – Махмуд Сабер з пошкодженням м’язів та Мохамед Абдельмонем з травмою гомілкостопа. Гравці чекають на медичне обстеження, щоб визначити тривалість їхнього відсутності на полі. У той же час, збірна Бельгії втрачає ключового гравця на початку плей-офу. Лідери бельгійської збірної встановили нові рекорди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *