У вихідні вибухотехніки поліції Сумської області знешкодили бойову частину ракети Х-101 після того, як сили оборони України збили її під час ворожого нападу. Боєприпас не вибухнув після падіння, але був небезпечним для людей. Спеціалісти з вибухотехніки безпечно знешкодили ракету на спеціальному майданчику. Поліція закликала громадян негайно повідомляти про підозрілі предмети за номерами 101 або 102.
На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети
