На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виграла срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока. У змаганнях участь також брали інші українські гімнастки, проте Любов Горащенко посіла лише 32-ге місце. Таїсія також успішно виступила в окремих вправах і попередній фінал відбудеться в неділю, 28 червня. Переможницею у багатоборстві стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *