Іран відповів на удари США безпілотниками і ракетами по їхніх військових об’єктах в Кувейті та Бахрейні. Це сталося після того, як США вдарили по Ірану. Удари США порушили припинення вогню, і Іран заявив про повне припинення дипломатичних процесів. Іранські сили нанесли удари по ключовим об’єктам військової інфраструктури США, включаючи авіабазу у Кувейті та штаб П’ятого флоту в Бахрейні. Іран обіцяв “нищівну відповідь” американським військовим. Нагадаю, що раніше США також вдарили по Ірану у відповідь на напад на танкер в Ормузькій протоці.
Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні
