У Києво-Печерській лаврі встановили погруддя гетьману Мазепі

Президент Володимир Зеленський оголосив про встановлення погруддя гетьману Івану Мазепі у Києво-Печерській лаврі. Він наголосив, що це виправлення історичної несправедливості, оскільки Мазепа заслуговує на повагу. Зеленський також зазначив, що Росія старалася порочити ім’я Мазепи, намагаючись переконати українців у тому, що він зрадник, але ця брехня програла. Президент вважає, що пам’ятник Мазепі має бути встановлений на бульварі Шевченка у Києві, на місці, де колись стояв пам’ятник Леніну. Раніше у червні у Києві демонтували пам’ятник Михайлу Булгакову, але потім відомо стало, що його передали на зберігання спадкоємиці скульптора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *