Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо майбутніх матчів команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє з румунською Університатею Клуж у першому відбірковому раунді єврокубка. Костюк зауважив, що жодні суперники не є легкими в таких турнірах, але вони поважають свою наступну команду. Тренер підкреслив важливість готовності до боротьби з будь-яким суперником і високий рівень підготовки до поєдинків. Він також зазначив, що команда буде аналізувати сильні та слабкі сторони суперника, але збереже свої принципи підготовки до гри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *