Кілька районів Києва залишилися без світла

Сьогодні вранці у Києві стали помітні перебої з електропостачанням у деяких районах міста. Найбільше постраждали Дніпровський, Голосіївський та Дарницький райони. Спершу світло зникло на лівому березі міста, зокрема в Дніпровському районі, а потім проблеми стали помітні й на правому березі, в Голосіївському районі. У зв’язку з відсутністю електропостачання було призупинено рух фунікулера. Жителям цих районів довелося тимчасово залишитися без світла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *