Сьогодні голова обласної військової адміністрації, Олег Григоров, повідомив про те, що війська РФ влаштували атаку на автозаправну станцію на околиці міста Сум. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів, що перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі триває з’ясування всіх обставин цього інциденту.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
