Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні голова обласної військової адміністрації, Олег Григоров, повідомив про те, що війська РФ влаштували атаку на автозаправну станцію на околиці міста Сум. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів, що перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі триває з’ясування всіх обставин цього інциденту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *