Мер міста на Київщині отримав підозру

Міський голова на Київщині став фігурантом скандальної справи. Він отримав підозру у тому, що спільно з іншими особами заволодів землями водного фонду шляхом укладення схемних угод. Також йому доводять незаконне розтратування бюджетних коштів на земельні питання та озеленення території. За попередніми даними, загальна сума заволодіння земельними активами та бюджетними коштами перевищує 75 млн гривень. Прокуратура вже звернулася до суду із вимогою заарештувати підозрюваного та відсторонити його від посади. У проведенні розслідування виявлено докази, що можуть свідчити про злочинну діяльність міського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *