У Херсонській області сталася трагедія – під час атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули двоє співробітників, ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цього інциденту організація припинила роботу з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки свого персоналу. За даними, атака сталася близько 12:50. Інформація про те, що удар було завдано російською ракетою “Іскандер-М”, перевіряється організацією. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги висловив стурбованість через зростання нападів на гуманітарних працівників. В даний момент організація працює лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року, займаючись розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
