У п’ятницю ввечері російські військові атакували Запоріжжя, що призвело до пожежі на автозаправній станції та одному з підприємств. Голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров повідомив про це. Він заявив, що пожежу спричинив російський безпілотник, і що є пошкодження в житловому секторі. Також було зафіксовано пожежу на автозаправній станції та пошкодження житлового будинку, де одна людина постраждала. Федоров також попередив про загрозу використання керованих авіаційних бомб і нові вибухи у місті.
У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС
