У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС

У п’ятницю ввечері російські військові атакували Запоріжжя, що призвело до пожежі на автозаправній станції та одному з підприємств. Голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров повідомив про це. Він заявив, що пожежу спричинив російський безпілотник, і що є пошкодження в житловому секторі. Також було зафіксовано пожежу на автозаправній станції та пошкодження житлового будинку, де одна людина постраждала. Федоров також попередив про загрозу використання керованих авіаційних бомб і нові вибухи у місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *