США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у зв’язку з атакою на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що вони атакували кілька цілей в Ірані 27 червня. Іран отримав можливість припинити вогонь після попередніх ударів, але відмовився, і відправив безпілотник-камікадзе, який атакував танкер Kiku. Відповідь США була здійснена з метою стримування агресії Ірану проти торговельного судноплавства. Американські військові атакували іранську військову інфраструктуру, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони, склади безпілотників та засоби мінування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *