Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську. Генпрокуратура країни подала відповідний позов, оскільки Росія не покинула будівлю після закриття консульства в грудні 2025 року. Російська Федерація заборгувала за комунальні послуги у розмірі 5,5 млн злотих, а також ще 3 млн злотих за процентами. Польська влада стверджує, що будівля належить державі, а не Росії. Тепер посадовці проводять відповідні заходи для звільнення приміщення.
Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги
