Дрони зоставили Севастополь повністю без світла

Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, повідомляє моніторинговий Telegram-канал “Крымский ветер”
Серія потужних вибухів лунала в Криму протягом всієї ночі, заявили очевидці. Головним об’єктом ураження стала Балаклавська ТЕС у Севастополі – одна з ключових електростанцій півострова.
“У результаті атаки ворога на нашу енергетичну інфраструктуру місто тимчасово зосталося без електропостачання… Нас не залякати відсутністю світла. Ми переживали й не таке, вистоїмо й тепер”, – стверджує Развожаєв.
Масштаби пошкоджень на Балаклійській ТЕС встановлюються.
Представник окупаційної влади спробував заспокоїти населення, проте все ж закликав економити заряд батарей телефонів.
Крім Севастополя, цієї ночі вибухи чули також у Бахчисараї, Керчі та в районі гори Ай-Петрі, де розташована радіолокаційна станція (РЛС) радіотехнічного батальйону Повітряно-космічних сил РФ.
З’явилися фото мосту через Північнокримський канал після удару ЗСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *