Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран, Катар та Пакистан заявили про успішний перший раунд переговорів зі США у Швейцарії. Речник МЗС Ірану повідомив про обговорення підготовки до остаточної угоди, зокрема, щодо заморожених активів та санкцій на іранську нафту. Домовленості були досягнуті щодо безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Країни-посередники, Катар та Пакистан, також відзначили позитивну атмосферу переговорів і обнадійливий прогрес. Створено Комітет високого рівня для нагляду за процесом, а також групу для усунення конфліктів у Лівані. Проте, після погроз від президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *