Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран, Катар і Пакистан зазначили про прогрес після перших переговорів зі США у Швейцарії. Учасники обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи заморожені активи Ірану та санкції на продаж іранської нафти. Сторони домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Також було узгоджено створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом посередництва. Переговори проходили в позитивній атмосфері, і було досягнуто обнадійливого прогресу. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня у Швейцарії, а також планується утворення групи з усунення конфліктів для припинення військових дій у Лівані. Президент США Дональд Трамп загрожував взяти під контроль Ормузьку протоку у разі невдачі укладення угоди з Іраном, що може ускладнити переговорний процес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *