Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму прогриміла серія вибухів, що викликала перебої з електропостачанням. Жителі декількох міст почали повідомляти про це після того, як почули вибухи в різних районах півострова. Ці звуки були чутні у Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Деякі місцеві жителі також повідомляли про відсутність світла у містах, зазначаючи, що це сталося у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Також було зазначено, що під час попередньої атаки на Таврійську ТЕС 21 червня станція зазнала пошкоджень. Наразі офіційної інформації від окупаційної влади про наслідки цих вибухів немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *