Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Поїзди Київської електрички знову будуть курсувати по повному залізничному кільцю. Ремонт мосту між станціями Почайна та Райдужний тривав практично два місяці і нарешті завершився. З 28 червня відновлений міст відкриють для руху по графіку. Також на мосту провели роботи з оновлення несучих конструкцій, додали нові колії та захист від корозії, що підвищить безпеку руху поїздів і продовжить термін служби мосту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *