Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Офіс генпрокурора повідомив про розкриття схеми незаконного користування надрами на Дніпропетровщині. Комунальне підприємство з Криворізького району з 2019 по 2025 рік проводило централізоване водопостачання у 11 населених пунктах за допомогою підземних свердловин без відповідних дозволів. Підприємство отримувало оплату від мешканців, але не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. В результаті було незаконно видобуто понад 400 тис. куб. м підземних вод, що спричинило збитки державі на суму понад 85 млн грн. Директору підприємства пред’явлено підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *