Український легкоатлет Олег Дорощук встановив світовий рекорд сезону, перемігши на турнірі Меморіал імені Віталія Лонського. У змаганнях у секторі стрибків у висоту, він стрибнув на висоту 2.33 метри, що дозволило йому виграти золото. Цей результат перевершив попередній рекорд, встановлений чеським спортсменом Яном Штефелою. Дорощук намагався ще піднятися на висоту 2.35 метри, але це не вдалося. У змаганнях також взяли участь Дмитро Нікітін та Вадим Кравчук, які посіли друге і третє місця відповідно.
На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону
