Національний банк України продовжує активно продавати валюту на міжбанківському ринку. За останні п’ять робочих днів НБУ продав понад 1 мільярд доларів, що є третім за обсягами продажів з початку року. Це вже третій тиждень поспіль, коли регулятор продає понад 1 мільярд доларів. Загалом за останні півроку Нацбанк продав на міжбанку понад 22 мільярди доларів, не купуючи валюту. Регулятор забезпечує попит на ринку власними резервами.
НБУ підтримує продаж доларів на рекордному рівні
