За інформацією в.о. міського голови Сум Артема Кобзара та голови Запорізької ОВА Івана Федорова, російські війська вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі 25 червня. Внаслідок цього була викликана пожежа на одній з АЗС у Зарічному районі Сум. Інформація про постраждалих ще уточнюється. Голова Запорізької ОВА зазначив, що дим, який був помічений запоріжцями, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
