Укренерго повідомило, що через російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури зранку в четвер сталися нові знеструмлення в п’яти регіонах України – Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Зараз проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Збільшення споживання електроенергії на 3,7% пояснюється спекотною погодою, яка підштовхує людей використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне енергоспоживання на період денного часу, коли працюють сонячні електростанції, а також економно використовувати електроенергію вечорами, уникати одночасного включення кількох потужних електроприладів.
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
