Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці

Президент України Володимир Зеленський повідомив у середу, 24 червня, що у результаті ударів по території Росії було знищено понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту поблизу Санкт-Петербурга. Ця операція є частиною плану далекобійних санкцій проти Росії у війні та спрямована на наближення миру. Також було підтверджено досягнення цілей щодо російських воєнних виробництв, зокрема ураження російських підприємств, що виробляють радіоелектроніку та інші важливі компоненти для армії РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *