“Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали

Особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано в неділю ввечері, 21 червня. Зламали також другий канал мера, який є офіційним. На каналі почали з’являтися повідомлення про пожежу в Москві, привітання України і збір коштів на потреби української армії. Пізніше ці повідомлення були видалені, і канал було відновлено. Цей інцидент трапився у день народження мера Собяніна, якому виповнилося 68 років. Головний міський канал мера – “Мер Москви”. Сам Сергій Собянін не постраждав від цього вламу. У минулому йому повідомили про підозру через “мобілізацію” майже 90 тисяч москвичів на війну проти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *