У четвер в деяких районах Києва відбулися аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі, як повідомило Укренерго. Це призвело до відключення електрики для всіх категорій споживачів у частині районів міста. Енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше відновити електропостачання. Обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі. Також було відомо, що світло зникало на лівому березі Києва, а також що ще у п’яти регіонах України сталися знеструмлення через удари по енергетичній інфраструктурі Росії.
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
