Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоду про припинення вогню. В результаті атаки один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але корабель продовжив рух. США збили ще три безпілотники, спрямовані на цей корабель. Трамп назвав атаку “безглуздим порушенням” угоди про припинення вогню. Постраждале судно не було назване, але ЗМІ повідомили, що воно було атаковане біля узбережжя Оману. США та Іран продовжують переговори щодо умов мирної угоди, включаючи проходження суден через Ормузьку протоку та вирішення питань щодо уранових запасів Ірану. Обидві сторони мають 60 днів, щоб узгодити ці деталі згідно з угодою.
Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я
