У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі понад 87,5 мільйонів гривень. Зловмисники проклали незаконний газопровід до багатоквартирного будинку, підключилися до газової мережі та використовували газ для роботи місцевої котельні. Усі докази передані до правоохоронних органів для проведення слідства. Нафтогаз планує вимагати компенсації за завдану шкоду та незабаром розкриє імена організаторів цієї схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу в Україні завдають значних збитків та підірвують енергетичну безпеку країни, особливо в умовах агресивних дій Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *