У Києві ввели екстрені відключення світла

У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які викликані командою Укренерго. Місцевий оператор електромереж ДТЕК закликає мешканців бути обережними з електроенергією, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, що саме стало причиною цих відключень. Інформація про те, що відключення діють лише на лівому березі, не підтверджена, тому можливі знеструмлення і на правому березі міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *