У Москві зникли каністри для бензину з магазинів автотоварів. Попит на них виросло після офіційних закликів не накопичувати пальне. Це спричинило дефіцит і підвищення цін. За останні тижні вартість каністр зросла на 20-40%. У роздрібних магазинах товару практично немає, його можна купити лише через онлайн-перепродажі. Також зросли продажі насосів, шлангів та інших пристроїв для переливу пального. Працівники автомагазинів також попереджають про ризики фальсифікації пального.
У Москві масово скуповують тару для пального
