Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва. Внаслідок цього сталося щонайменше сім вибухів, про які повідомив начальник Київської МВА Тимур Ткаченко. О 03:04 годині стало відомо, що в Дарницькому районі міста через цю атаку виникли пожежі за декількома адресами. Одна людина отримала поранення. Ткаченко також повідомив, що одна з пожеж виникла біля житлового будинку, а в іншому місці загорілася автомайстерня. Також пошкоджена нежитлова будівля.
Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки
