Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий в квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже покинули територію Ірану і повернулися додому до своїх родин. Інформацію про це підтвердив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Українські дипломати та посольство в Греції взяли на себе організацію повернення моряків до України, спільно з усіма відповідними сторонами. Зараз громадяни знаходяться в безпеці разом зі своїми родинами, і їх стан здоров’я задовільний. Нагадаємо, що в минулому році дев’ять моряків, у тому числі двоє українців, були звільнені з піратського полону у Сенегалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *