Українські громадяни, які були утримані у неволі в Росії під час окупації деяких регіонів України, повернулися додому. Серед них були люди від 35 до 66 років, яких незаконно тримали в полоні у 2022 році. Омбудсмен з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що це сталося завдяки його роботі з російським омбудсменом. Деяких громадян затримали лише через їхні зв’язки з ЗСУ або у день російського вторгнення. Одного звільненого було викрадено з дому через те, що його сини служать у Збройних Силах України. Також серед звільнених був доброволець, який долучився до бригади Ангелі Тайри в Маріуполі.
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
